Raj na Ziemi

Żyjemy na planecie zjednoczeni, z poziomu serca. Kochamy Matkę Ziemię i jesteśmy jej wdzięczni za obfitość i przestrzeń, za piękno jakim nas obdarowuje, dziękujemy jej, za to że nas tu gości, współpracujemy z nią, szanujemy i pielęgnujemy ją. Cieszymy się czystym powietrzem, zdrową żywnością, cudownymi lasami, górami, rzekami, morzami, wiosną, latem, zimą, jesienią, każda pora roku jest piękna, zachwycająca nasze dusze. Ludzie są życzliwi, współpracują ze sobą. Technologię, które są używane są zdrowe i tanie, albo darmowe, tak jak prąd. Ludzie i zwierzęta są przyjaciółmi, na planecie wyznaje się tylko jedną zasadę: kochaj bliźniego swego jak siebie samego, ludzie traktują życie jak bezwarunkową wartość, tworzą z poziomu serca. Żyjemy ponad podziałami, nie ma ich, szanujemy się wszyscy, wspieramy, jesteśmy dla siebie duchowymi braćmi i siostrami. Nasze potencjały, które do tej pory były uśpione czy blokowane, już nie są, mamy dostęp do pełni człowieczeństwa, do naszej boskości, jesteśmy świadomi tego, że jesteśmy Świątynią Miłości i światła, i tak też żyjemy, wolni, pełni wewnętrznej mocy pochodzącej z naszego serca, doświadczający miłości bezwarunkowej.

To jest mój raj na ziemi, jak wygląda Twój?

Similar Posts

2 Comments

  1. Opisalas raj świata , który dopiero ma w przyszłości powstać na nowo , albo zostanie ten świat a na nowo powstaną ludzie.
    Świat , który opisalas i przypisał as mu przydomek raju , dla niektórych byłby totalnie nudny. Mój raj ? Nie jest z tego świata ,z tej mentalności , z ziemi i tego oblicza ,żebym mogła opisać swój raj musiałabym śnić na jawie z kartką i długopisem w ręku ,tylko wtedy jestem w stanie zapamiętać i zapisać to , co widzę na bieżąco. Po przebudzeniu mój raj odchodzi bezpowrotnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.