Gaja Wolf, napisała książkę: „Uzdrowienie. Stań się zdolny do kochania”. W ciągu swojego życia Gaja pokonała wiele trudności, w tym wyzwania zdrowotne, związkowe i osobiste. Jej doświadczenia i ewolucja osobista pomogły jej zrozumieć, że jesteśmy kreatorami własnej rzeczywistości. Odkrycie i potwierdzenie przez naukę tego, że można zmieniać swoją rzeczywistość przez pracę w swoim wnętrzu i tworzyć wymarzoną przyszłość w teraźniejszości jest dla niej fascynujące.

W jej życiu osobistym taka praca przyniosła wiele obfitych plonów. Jednym z nich jest właśnie piękna relacja, jaką tworzy z Danielem 9 lat. Biorąc pod uwagę, jakie mieli wzorce w domu rodzinnym, jest to jeden z wielu ich sukcesów. 

Gaja przeszła własną transformację, i to, co oferuje wynika z jej doświadczenia i mądrości która z tego płynie. Jej rozwój, ewolucja jej duszy jest bogactwem, za które jest wdzięczna. Jedną z najważniejszych jej wartości, jest rozwój, dlatego droga ciągle jest w budowie.

Chcę Ci przekazać że, Twoja istota nie jest problemem do naprawienia, lecz doskonałym, boskim istnieniem, które kryje w sobie świętość do odkrycia.

Jej podejście oparte jest na nie ocenianiu i empatii, co podkreśla jej rolę jako przewodnika i wsparcia dla innych w procesie świadomego zgłębiania samego siebie i odkrywania własnej pierwotnej natury. 

Zaprasza Cię do tej najwartościowszej podróży, w głąb siebie, będzie to unikalne doświadczenie, pełne odkryć, dające obfite plony, budzące moc, rodzące miłość, zatem zmiany, nowe możliwości, nową rzeczywistość, świadomie wykreowaną przez Ciebie.

Namaste🙏

facebook.com/zyciejestwartoscia