Marzę o tym, by świat był przyjaznym miejscem dla każdego. Wiem, że jest to możliwe, gdy czujemy się kochani, akceptowani i szczęśliwi. Emanujemy wtedy radością i sprawiamy, że świat wokół staje się lepszy, przyczyniamy się do tego, gdy jest w nas pokój. Z mojego doświadczenia wynika, że wewnętrzna moc, która uskrzydla, budzi się w nas, gdy zaakceptujemy i pokochamy siebie oraz przyjmiemy odpowiedzialność za swoje życie. 

Patrząc na własną transformację widzę, że praca ze sobą, praca w swoim wnętrzu, zmienia to, co na zewnątrz, wpływa na jakość życia, a praca ta jest konieczna, jeśli nie mieliśmy dobrego dzieciństwa, a chcemy mieć zdrową dorosłość, gdyż nasza podświadomość wszystko pamięta i sięga czasami po niekorzystne dla nas programy, dlatego czasami nie doświadczamy miłości, zdrowia, obfitości, a ich przeciwieństw. Wiem, że wszelkie trudności, jeśli zostaną przekute w mądrość życiową, mogą stać się naszą największą siłą. Dlatego 5 lat temu napisałam poradnik w formie ebooka Uzdrowienie. Stań się zdolny do kochania”, który wydałam w 2022 roku.  W tytule jest zawarta moja transformacja i też obserwacja innych. Stałam się zdolna, do kochania siebie, a więc też innych, dopiero wówczas, gdy pojawiły się plony, wynikające z pracy w moim wnętrzu. Jednym z przełomowych momentów był w moim życiu czas, gdy spotkałam się ze swoim wewnętrznym dzieckiem. Ta terapia odblokowała we mnie moc i wewnętrzne szczęście, a ta książka właściwie jest tego owocem. 

Jestem przekonana o tym, że każdy z nas jest miłością, lecz czasami przemoc pozbawia nas mocy, uniemożliwiając nam życie zgodnie z własną istotą. Często dopiero po doświadczeniu uzdrowienia zaczynamy odczuwać wewnętrzną miłość, a ona zmienia nas i to,  jak traktujemy siebie i innych. 

Tak też było w moim przypadku. Dopiero gdy zajęłam się usuwaniem chwastów, przygotowując glebę do zasiania, mogłam świadomie zasiać nasiona, co przyniosło za jakiś czas cudowne owoce: poczucie własnej wartości, wewnętrzną miłość i szczęście nie z tej ziemi, komunikację wolną od przemocy, pasje, pokój, zdrowie oraz cudowną 9-letnią relację, w której obecnie się znajduję. Oczywiście to wszystko co wymieniłam stało się w pewnym momencie moim doświadczeniem, bo wcześniej doświadczałam braku bądź przeciwieństwa tego, jednak są to wartości i jakości nad którymi pracuje się codziennie, bądź nie zawsze odczuwa, czy w różnej intensywności. Jestem zwykłym człowiekiem, tak jak każdy, kreuję swoją rzeczywistość każdego dnia: myślami, słowami, emocjami, uczuciami, zachowaniami i potem zbieram tego plony. 

To czego potrzebuje każdy  z nas do tworzenia satysfakcjonującego życia, bliskich i autentycznych relacji, to poczucie własnej wartości, wewnętrzna miłość, zrozumienie kim się jest, odblokowanie swojej mocy, przyjęcie odpowiedzialności za swoje życie i świadome kreowanie własnej rzeczywistości.

I właśnie w tym Ci towarzyszę, dzięki książce możesz wybrać się w pasjonującą wewnętrzną podróż.

Od niedawna prowadzę również sesje w Podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązaniach, które mnie zachwyciło ze względu na podejście budujące moc sprawczą, poczucie skuteczności i kompetencji klienta. Moje podejście wyklucza ocenianie i  oparte jest na empatii, co jest bardzo wspierające w procesie świadomego zgłębiania samego siebie i szukania w sobie rozwiązań.

Z wykształcenia jestem pedagogiem, psychotraumatologiem. Studiuję psychologię, jak i kształcę się w kierunku Trenera EFT-Techniki Emocjonalnej Wolności.

Namaste🙏

facebook.com/zyciejestwartoscia