Pułapki egotycznego umysłu

Znasz to? Doświadczasz 10 pięknych sytuacji i 1 negatywną, a twój umysł bagatelizuje te 10 pięknych i skupia się na tej 1 negatywnej.

Nie pozwól mu na to. WYTRESUJ GO!

Bo to pułapka prowadząca do straconych sekund, minut, godzin, dni, miesięcy, lat na złym samopoczuciu, a Twoje dobre samopoczucie, to klucz do otwarcia nowych drzwi, które są zamknięte, jeśli jesteś w pułapce, a nią jest wybieranie niskich wibracji. To na czym się koncentrujesz, tego jest w Twoim życiu więcej!

Wciąż chodzi o Twoją uwagę, na co ją kierujesz? Czy na to, co Ci służy? Można powiedzieć i jest to moja prawda, że wszystko nam służy, bo ze wszystkiego możemy się czegoś nauczyć, wyciągnąć wnioski i je zastosować, ale to miłość, wrażliwość i piękno otwiera nowe drzwi, drzwi do miejsca, w którym patrzymy na życie sercem, tu rodzi się bezwarunkowa miłość i patrzenie na życie jak na wartość.

To patrzenie, to ukierunkowanie wznosi nas na wyższy poziom, poziom człowieczeństwa.

Kluczem do otwarcia tych drzwi jest świadome ukierunkowanie swojej uwagi na to, czego chcesz, żeby w Twoim życiu było więcej, jest umiejętne kierowanie swojej uwagi na to, co Cię buduje, a tym jest prawda, ona wyzwala i otwiera nowe drzwi do poziomu życia, którego, żyjąc w pułapce egotycznego umysłu zaszczutego strachem, poczuciem winy, pogardą, nie jesteś w stanie dostrzec. Kluczem jest wdzięczność, a tym, co nadal nie pozwala Ci je otworzyć jest narzekanie, martwienie się, traktowanie siebie i innych jak bezwartościowe istoty, a przecież to nieprawda.

Każde życie jest BEZWARUNKOWO WARTOŚCIOWE! Niektórzy bracia i siostry są bardzo zranieni, zagubieni, dlatego ranią innych, mogą położyć temu kres, wraz z własnym uzdrowieniem, ono sprawi, że staną się zdolni do kochania. Zmiana jednak zaczyna się nie od zmiany naszych braci i sióstr, a od zmiany nas samych, dlatego: KAŻDEGO DNIA ZATRZYMAJ SIĘ! I OBSERWUJ!

Obserwuj to, na co kierujesz swoją uwagę, czym karmisz swój umysł, jak traktujesz siebie i innych, i odpowiedz sobie na pytanie, czy to właściwy kierunek dla Ciebie, czy wznosi Cię on na poziom człowieczeństwa.

 

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.