Przestań się bać! Wybierz spokój, bo to on Cię umacnia!

W wyniku wewnętrznej pracy ze sobą, inwestycji w siebie, co od dawna polecam każdemu, dziś jestem wolna od jakichkolwiek podziałów stworzonych przez system, czy jak to niektórzy określają przez nas samych: religię, narodowości, kolor skóry, dla mnie nie ma znaczenia co kto wyznaje, w jakim kraju się urodził i czy nadano mu taką, czy owaką narodowość, biały, żółty czy czarny, ja widzę tylko wolną istotę, która przybyła tu na ziemię, po to by doświadczać to, co prawdopodobnie sobie założyła, szanuje więc każde życie, czuję, że jest ono bezwarunkową wartością, a konkretnie ta wolność od podziałów, (wspominam z uśmiechem, jak ta droga do niej była długa i kręta, a zaczęła się od poczucia gorszości, potem wyższości, więc każdy etap jest potrzebny), pozwala mi dziś patrzeć na każde życie w taki właśnie sposób, nie ma dla mnie gorszego i lepszego życia.

To poczucie sprawiło, że nie istnieje w moim życiu rywalizacja, jak i wszędzie, tam gdzie ją widzę, widzę, skąd pochodzi, pochodzi z chorego umysłu, z serca pochodzi współpraca. Samopoznanie to moje życie, a ostatnie doświadczenia siebie doprowadziły mnie do następujących wniosków: nie jestem tylko tym ciałem, tym umysłem, jest cały czas zmiana, ruch, ale też jest coś stałego, co tę zmianę, ruch, obserwuje, to świadomość, wieczna, nieśmiertelna, tak to odczuwam, być może jest to dusza, aż tego tak nie zbadałam, ale jest coś stałego w nas, co obserwuje naszą sytuację życiową, która jest cały czas zmienna. Te poczucie, że jest we mnie coś stałego, co prawdopodobnie nie zniknie, gdy zniknie moje ciało, sprawia, że jestem wolna od strachu, a jest on narzędziem przede wszystkim w mediach głównego ścieku, które polecam wyłączyć, strach ma na celu zniszczyć układ nerwowy, media chcą włożyć Ci do głowy fałszywe przekonania, przez które będziesz podejmować oczekiwane przez nich decyzje, to instalacja programów, manipulacja, chcą Cię osłabić, oddzielić od twojej potęgi i mocy, podzielić, ukraść energię, istnieją i istnieć będą dopóki istnieje odbiorca, dlatego piszę do Ciebie Potężna, pełna miłości istoto, wybieraj to, co dla Ciebie służy, a rezygnuj z tego, co próbuje Cię zniszczyć, choć nie da rady tego zrobić, ma znaczenie to w jakim stanie świadomości, stąd odejdziesz, już mniej, jaka będzie to śmierć, (a konkretniej przejście do innego wymiaru), dlatego ważne jest to byś poznał/a prawdę, dowiedział/a się KIM JESTEŚ.

Polecam z głębi serca budowanie swojej mocy, polecam pozycje, która ma na celu doświadczenie siebie poza umysłem: Potęgę Teraźniejszości. E. Tolle, pozycje która ma na celu uspokojenie układu nerwowego: Rewolucja miłości zaczyna się od Ciebie. M. Kahn, pozycje która ma na celu uzdrowienie, by stać się zdolnym do kochania siebie i innych: https://gajawolf.pl/product/uzdrowienie-stan-sie-zdolny-do-kochania-praktyczny-poradnik-z-zadaniami-dla-doroslych-dzieci-alkoholikow/.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.