Zmiana zaczyna się od Ciebie!

Twoich nieużywanych dotąd potencjałów.

Twojej, niepoznanej, wewnętrznej mocy.

Otwartego i czystego umysłu.

Życzliwego serca Zdolności do samodzielnego myślenia.

Twojego przebudzenia Potrzebuje Dziś świat!

Kim Jesteś?

Odpowiedź dziś chce usłyszeć świat?

Czy jesteś człowiekiem? I kto to jest człowiek?

Czy człowiekiem jest żołnierz, który odbiera życie bronią?

Czy człowiekiem jest policjant, który wypisuje mandat, za to że wyszedłeś z domu na spacer bez maski?

Czy człowiekiem jest lekarz, który leczy swoich pacjentów, nigdy ich nie wyleczając?

Czy człowiekiem jest pielęgniarka, która podaje szczepionkę, która powoduje często powikłania, albo nawet śmierć dziecka?

Czy człowiekiem jest ksiądz, który, wykonując rytuał chrztu zamyka dziecku czakrę korony, serca i gardła, a więc jego potężne potencjały?

Czy człowiekiem jest rodzic, który rozumie rodzicielstwo jako władzę i używa jej wobec swojego dziecka?

Czy te zachowania świadczą o człowieczeństwie?

Według mnie nie, te zachowania świadczą o nie zrozumieniu tego kim jesteśmy, świadczą o głębokim śnie osób, które w taki sposób się zachowują, świadczą o niewolnictwie, służbie systemowi, a system to władza, to podział, to rywalizacja, to walka, okradanie z energii, piekło na ziemi, dobrze rozumiane człowieczeństwo to jedność, współpraca, to świadoma wymiana energii, to życzliwość, niebo na ziemi.

To, co dziś oglądamy to nasza zbiorowa odpowiedzialność. Stworzyliśmy ten system. Działa on i działać będzie dopóki osoby go tworzące będą dalej w uśpieniu bezmyślnie wypełniać polecenia, utrzymując go przy życiu.

Chcesz, żeby świat pełen patologii zniknął?

Porzuć broń żołnierzu, nie ma żadnych wrogów! Są tylko przełożeni, którzy próbują Ci wtłoczyć przekonania jak obrona ojczyzny, dzięki którym będziesz w stanie tą broń użyć przeciwko innym narodowościom, wszyscy pochodzimy z tego samego źródła, źródła miłości, nikt się nie rodzi Niemcem, Polakiem, katolikiem, żydem, czy muzułmaninem, każdy z nas rodzi się człowiekiem, ale system narzuca, wobec tego małego bezbronnego dziecka poprzez uśpionych rodziców religię, przez podział, który istnieje takie dziecko przynależy do jakiejś nacji w zależności, gdzie się urodzi, w jakim kraju, ale to wszystko jest systemowe, a system to podziały, które mają na celu stworzyć przeciwne sobie egregory, jak np. PiS i PO, to nie jest polityka, żebyśmy się dobrze zrozumieli, to tylko narzędzia służące do tworzenia wrogów, dojarki energetyczne, jedna czy druga partia to ten sam teatrzyk, grają w jednej drużynie, choć przedstawiane jest to inaczej, po to by jedni i drudzy byli dla siebie wrogami, zasilali ich istnienie swoją energią, byli skłóceni, podzielnie, a więc słabi, wystarczy nie zasilać, a przestanie to istnieć, wystarczy dostrzec dojarki energetyczne, nie zasilać ich, a wróci zgoda, a zgoda to potęga i moc. Postaw opór temu, który wydaje Ci absurdalne rozkazy, przeciwko człowiekowi i nie wypisuj tych absurdalnych mandatów policjancie, jesteś potrzebny do tego by chronić człowieczeństwa, jesteś, po to by służyć, a nie nadużywać władzy.

Przede wszystkim nie szkodzić, to niech będzie twoje motto lekarzu i pielęgniarko. Leczyć skutecznie, bez żadnego zarabiania na chorobach.

Przestań służyć podziałom, podzielonym społeczeństwem łatwo rządzić i manipulować, ale my już znamy prawdę, wszyscy jesteśmy jednością, czujemy w sobie bezwarunkową miłość, wiemy, że jedyną świątynią jaka istnieje to jesteśmy my, przy nas zostaje energia i nie jesteśmy z niej okradani, jeśli to pojmiemy i zaczniemy kochać siebie bezwarunkową, czystą miłością.

Porzuć źle rozumiane rodzicielstwo, to nie władza, to towarzyszenie i tworzenie przyszłych pokoleń, dostrzeż tę odpowiedzialność rodzicu jaka na tobie spoczywa.

Twojego przebudzenia policjancie, żołnierzu, polityku, pielęgniarko, lekarzu, rodzicu, księże Potrzebuje Dziś świat!

Jeśli przestaniecie służyć systemowi, przestanie on istnieć, nie trzeba o to walczyć, wystarczy przestać zasilać go swoją uwagę, przestać mu służyć, a on przestanie istnieć.

Gra, w której jesteśmy działa tylko do momentu, gdy gracze są nieświadomi, że to gra i zasilają ją!

Jaka to gra? To gra o twoją uwagę, o twoją energię!

Na co ją każdego dnia kierujesz?

Co zasilasz? Podziały czy jedność? Rywalizację czy współpracę? Miłość czy nienawiść?

Podziały, rywalizacja, nienawiść to Piekło Na Ziemi.

Jedność, współpraca, miłość to Niebo Na Ziemi. Wszystko to, co próbuje Cię podzielić jest iluzją, która przestanie istnieć w Twojej rzeczywistości, jeśli to dostrzeżesz i przestaniesz to zasilać. Odpowiedz sobie na pytanie: Co dzieli ludzi? A co ich łączy?

A dostrzeżesz prawdę i ona Cię wyzwoli, wyzwoli nas, a jeśli będzie nas wielu stworzymy Nowy świat, świat, w którym życie jest bezwarunkową wartością, każde życie bez wyjątku, świat oparty na współpracy, a nie władzy, świat przebudzony do prawdy o tym kim jesteśmy, a jesteśmy świątynią Miłości i nie ma innej, o którą należy dbać. Czy Ty, który to czytasz, jesteś człowiekiem?

Jeśli dotychczas nie byłeś ludzki, służyłeś systemowi, krzywdziłeś innych, wybacz to sobie, ja sobie wybaczam i Tobie wybaczam wszystko! Jesteś wolną, potężną istotą, a nie niewolnikiem! Zrzuć kajdany niewoli utrzymujące chory system przy życiu przez to, że mu służysz i poczuj pełną piersią człowieczeństwo!

Wyłącz tv, które chcę Cię negatywnie zaprogramować, manipulować tobą, wyłącz wszystkie środki przekazu i wsłuchaj się w siebie, w ciszę, wsłuchaj się w naturę, tam znajdziesz prawdę!

A Twojego przebudzenia, tego byś poznał prawdę o sobie kim jesteś, jak potężny Jesteś, Twojego czystego, otwartego umysłu, wolnego od wtłoczonych przez system, tv, kulturę, szkołę, religię, rodziców, nauczycieli ograniczających przekonań, Twojego życzliwego serca, wewnętrznej mocy, TWOICH POTENCJAŁÓW potrzebuje dziś świat, bo jak poznasz prawdę nie będziesz służył systemowi, a obudzi się w Tobie człowieczeństwo.

Wybaczam Tobie wszystko!

Dziękuję Ci za wszystko!

Kocham Cię!

Wybacz sobie wszystko!

Dziękuj za wszystko!

Kochaj!

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.