|

Niech burze i huragany nie przysłonią Ci celu, do którego dążysz!

Jeśli masz cel to wiedz, że jesteś w mniejszości, a że warto być w tej mniejszości wie ten, kto kiedykolwiek osiągnął to, co zamierzał, to czego pragnął, bo to właśnie własne pragnienia, droga do ich realizacji i osiąganie ich nadaje życiu smak, a nawet sens.

Tak właśnie budujemy swoje życie na własnych warunkach. Jeśli nie masz własnego celu, robisz coś, bo wszyscy tak robią, sam nie wiesz i nie rozumiesz dlaczego i po co, to jesteś w większości, czy daje Ci taki styl życia szczęście i spełnienie?

A może uwierzyłaś/eś w to, że życie to męczarnia, cierpienie, i to jest Twoje przekonanie?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi nie i tak, to jest to zaproszenie do zmiany, którą możesz zacząć od stanięcia przed samym sobą wprawdzie i podjęcia się refleksji czy żyjesz na WŁASNYCH warunkach?

Czy może gonisz na ślepo za tym, co uznane jako must have bezsensownej refleksji: czy rzeczywiście to jest coś, czego pragniesz, potrzebujesz, czy jest to coś, co Ci służy? I nie czujesz się w tym dobrze, no ale przecież tak trzeba, bo co ludzie powiedzą, bo tak wypada, bo tak wszyscy robią.

Ludzie mówią i mówić będą, ale nie to jest istotne, najistotniejszy Jesteś TY i Twoje WŁASNE pragnienia, UŚWIADOM JE SOBIE i pomimo burz i huraganów które się pojawią na drodze do ich osiągnięcia nie trać ich Z OCZU, bo ta burza minie i wyjdzie słońce, bądź więc dobrej myśli i działaj na swoją korzyść, bądź swoim najlepszym przyjacielem, który kibicuje sobie najbardziej na świecie i kocha siebie najbardziej na świecie szczególnie, wtedy gdy inni w Ciebie wątpią, ponieważ prawda jest taka, że jesteśmy dużo bardziej silniejsi i piękniejsi, niż nam się wydaje.

Doświadczam aktualnie czegoś czego nie rozumiem, doświadczałam wiele razy w życiu czegoś co stawało się jaśniejsze czy zupełnie jasne po jakimś czasie, jednak te niepewności nie są tak istotne jak pragnienie, które noszę w sercu i już pojawiają się pierwsze osoby, które zaczęły budować piękną relacje ze sobą z pomocą poradnika i mają wspaniałe efekty, to właśnie była moja intencja przy tworzeniu jego: Wasze uzdrowienie. Wasza zdolność do kochania siebie, a więc też innych. Wiem z doświadczenia, że ludzi zmienia miłość do samego siebie, zaczynają patrzeć wtedy na świat nowymi oczyma, nie ma już w nich ciągłego obwiniania, narzekania i pretensji, nie chcą tacy ludzie krzywdzić innych, manipulować, nie chcą już cierpieć ani cierpienia zadawać, przestają być swoimi wrogami, a stają się przyjaciółmi, zaczynają żyć w zgodzie ze sobą, budzi się w nich wdzięczność i życzliwość, chcą kochać i być kochani miłością, która jest wolnością, a nie zniewoleniem, interesuje ich tylko prawda i są jej poszukiwaczami. By dotrzeć do tego poczucia należy przejść drogę, każdy z nas ma inną, łączy ją tylko jedno: wysiłek który jest potrzebny do tego by zmiana mogła zaistnieć.

By odzyskać poczucie własnej wartości przeszłam długą drogę budowania siebie poprzez różnego rodzaju wysiłki, wyzwania, by pokochać siebie musiałam najpierw zmierzyć się z etykietkami, które zostały mi przyklejone w domu, dostrzec jaką naprawdę jestem i odrzucić fałsz na swój temat, musiałam odciąć się od toksycznych osób, musiałam a właściwie chciałam dotrzeć do korzeni problemu i dotarłam, ukochałam moje wewnętrzne dziecko, dałam mojemu wewnętrznemu dziecku tyle miłości i wsparcia, ile potrzebowało, pozwoliłam na swobodne wyrażenie tego, co czuje w stosunku do tego, co ją spotkało i okazało się to strzałem w dziesiątkę.

Dlatego chcę Ci powiedzieć, że jeśli jest w tobie zranione, zaniedbane dziecko możesz je uzdrowić, ukochać, wesprzeć i właściwie jesteś dziś jedyną osobą, która może to zrobić, miłość od kogoś nie zaspokoi tego i nie nakarmi Cię, to co Cię nakarmi i zaspokoi to miłość do samego siebie. To ona jest w stanie obudzić w tobie to, co najpiękniejsze i sprawić, że będziesz dzielić się tym z innymi.

Tego Ci właśnie życzę:) i właśnie, dlatego stworzyłam ten piękny poradnik:

https://gajawolf.pl/product/uzdrowienie-stan-sie-zdolny-do-kochania-praktyczny-poradnik-z-zadaniami-dla-doroslych-dzieci-alkoholikow/

Polecam go każdemu, kto pochodzi z domu, w którym nie zbudowano poczucia własnej wartości, każdemu, kto chce nabyć umiejętności interpersonalne by budować piękne relacje, każdemu, kto pragnie kochać i być kochanym:).

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.