Przepis na piękną relacje składający się z 10 składników

1. Zdrowa relacja zbudowana z samym sobą, nie można czegoś dać, czego się nie ma. Chcesz być szczęśliwa z kimś, najpierw bądź szczęśliwa sama ze sobą. Świadomość wewnętrznego poczucia własnej wartości, jestem bezwarunkowo wartościowa i Ty też jesteś, to zdrowe podejście do siebie i do innych, a więc do partnera również.

2. Bezwarunkowa miłość, nie kocham Cię, gdy, akceptuję Cię, gdy, kocham Cię, bo Cię kocham i nikt, i nic nie może tego zmienić.

3. Rozwój i poszerzanie granic świadomości. Partnerzy, którzy patrzą w tym właśnie kierunku, nigdy nie będą próbować zmieniać siebie nawzajem, a jedynie będą inspirować siebie.

4. Podejście proaktywne do związku. Dbamy o siebie na co dzień, a nie tylko w walentynki, czy w urodziny. Rozmowa, dotyk to chleb powszedni.

5. Partner i partnerka dają z siebie Maxa, każdy tyle, ile może „naczynia myją się same”.

6. Szczera rozmowa. Mówienie wprost o tym, co się myśli, czuję w taki sposób, by nie ranić drugiej strony. Mówienie wprost o swoich potrzebach. Słuchanie i nieocenianie, zamiast tego zrozumienie, nie ma jednej racji, nie ma tak albo tak, jest tak i tak. Szukanie rozwiązań satysfakcjonujących dwie strony, nie zawsze się da, czasami trzeba temat zostawić, jedynie siebie nawzajem wysłuchać.

7. Wolność, związek to nie klatka, nieograniczanie siebie i spełnianie oczekiwań i żądań, traktowanie drugiej osoby jak własność, a dwie wolne istoty, które zdecydowały z powodu bezwarunkowej miłości towarzyszyć sobie.

8. Cieszenie się swoją obecnością na co dzień, docenianie siebie na co dzień, wsparcie. Kocham, dziękuję, proszę, przepraszam, język wdzięczności, miłości codziennością.

9. Przyjemności, niespodzianki, codzienność, dążenie do tego by być zadowolonym z relacji, z czasu spędzonego razem, z seksu.

10. Niezapominanie o sobie, swoich pasjach, celach, o swoich przyjaciołach. Jest wspólny czas, jak i tylko dla mnie i tylko dla niego.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.